Skolen

Skolen vår
Kontaktinformasjon
Historikk
Personalet

Praktisk informasjon

Skoleruta
Skoledagen
Skolemelk
Meldingsbok
Skjema
Faste arrangement

Planer

Sentralt
Lokalt
Ordensreglement

FAU

Om FAU
Innkallinger/referater
Styre
Klassekontakter

Elevråd

Ungdomskolen
Barneskolen

SFO

Om SFO
Priser
Vedtekter
Søknad

Lenker

Sentrale
Faglenker
it's learning
Logo
Overskrift: BBU
Bilde: BBU
Knapp: UkeplanerKnapp: Om skolen

Personalet

-->
1. klasse
   
Kari Anne Hatten 971 84 112 karianne.hatten@bronnoy.kommune.no
Anne Lise Skånseng 958 62 478 anne.l.skanseng@bronnoy.kommune.no
     
2. klasse
   
Anita Rasmussen 906 04 755 anita.rasmussen@bronnoy.kommune.no
Monica Starheim 977 17 920 monica.starheim@bronnoy.kommune.no 
     
3. klasse
   
Linda Einvik 416 38 122 linda.einvik@bronnoy.kommune.no
Sindre Lefstad Kvam 959 07 810 sindre.l.kvam@bronnoy.kommune.no
     
4. klasse
   
Laila Hallvig 482 24 003 laila.hallvig@bronnoy.kommune.no
Wenche Einvold 911 45 389 wenche.einvold@bronnoy.kommune.no
     
5. klasse
   
Lill-Mari Sormul 473 67 578 lill-mari.sormul@bronnoy.kommune.no
Bente Ebbesen 905 16 210 bente.ebbesen@bronnoy.kommune.no
     
6. klasse
   
Magnhild Tandberg Finne 468 07 778  
Bente Kaspersen 916 90 027 bente.kaspersen@bronnoy.kommune.no
     
7. klasse
   
Kjærand Torgersen 411 45 120 kjerand.torgersen@bronnoy.kommune.no
Fredrik Endresen 957 54 333 fredrik.endresen@bronnoy.kommune.no
     
Øvrige lærere i barneskolen
   
Ann Kathrin Dreyer 419 27 895 ann.k.dreyer@bronnoy.kommune.no
Barbro Fagerland 402 46 252 barbro.fagerland@bronnoy.kommune.no
Beate Hallvig Tjernsmo 918 06 046 beate.e.hallvig@bronnoy.kommune.no 
Camilla Orvik    
Guri Mo Rande 906 78 465 guri.mo.rande@bronnoy.kommune.no
Hilde Lande 951 74 763 hilde.lande@bronnoy.kommune.no
Martin Einvik 977 85 788 martin.einvik@bronnoy.kommune.no
Mikael Bønå 944 32 896 mikael.bona@bronnoy.kommune.no 
Reidun Stavang    
Ronny Johansen 922 05 685  
Tina Valan 907 63 673 tina.valan@bronnoy.kommune.no
Tommy Nygård 482 26 091 tommy.nygard@bronnoy.kommune.no
     
8. klasse
   
Ingrid-Lovise Farstadberg 970 24 277  ingrid-lovise.farstadberg@bronnoy.kommune.no
Bera Skorpen 995 78 207 bera.skorpen@bronnoy.kommune.no
     
9. klasse
   
Lisbeth Einvold 413 75 820 lisbeth.einvold@bronnoy.kommune.no
Kristoffer Rystad    
Mariell Boldermo Danielsen 412 17 263  mariell.danielsen@bronnoy.kommune.no
   
10. klasse
   
Bjørg Nikolaisen 926 45 742 bjorg.nikolaisen@bronnoy.kommune.no
Gørill Mathisen 478 42 819 gorill.mathisen@bronnoy.kommune.no
Katarina E. Kvaløy 911 999 34 katarina.kvaloy@bronnoy.kommune.no
     
Øvrige lærere i ungdomskolen
   
Glenn Hermstad 415 19 266 glenn.hermstad@bronnoy.kommune.no
Guri Garmo 414 16 203 guri.garmo@bronnoy.kommune.no
Linn Synnøve Nilsen 993 66 030 linn.s.nilsen@bronnoy.kommune.no
Marianne Stoveland 472 92 008 marianne.stoveland@bronnoy.kommune.no
Oddrun Rørmark 995 35 238 oddrun.rormark@bronnoy.kommune.no 
Randi Estensen 995 14 409 randi.estensen@bronnoy.kommune.no
Kari Kvalø 419 28 789 kari.kvalo@bronnoy.kommune.no
     
Elev-/SFO-assistenter
   
Astrid Ovid 952 30 264  
Aud Solheim 944 10 043  
Bente Arnes 932 20 554  
Bertil Lorentzen    
Birgitt Jensen 413 15 356  
Bjørnhild Hansen 950 50 935  
Britt Åsletten Ovid 901 24 369  
Britt-Anne Helmersen 957 46 026  
Eli Utvik 995 82 627  
Frank Ove Hass 472 32 820  
Heidi Iversen 994 76 880  
Heidi Okan 920 80 875  
Marit Grøttheim 992 75 885  
Mette Tøgersen 416 20 264  
Mildon Stefansen 949 86 805  
Pål Jørgensen 995 09 882  
Øyvind Rodahl 90 135 135  
     
Lærlinger/praktikanter
   
Amalie Moe    
Anne-Marie Tilrum    

For ledelsen og andre funksjoner, se Kontaktinformasjon i menyen.